Nick
В момента по Нова дават "Дискусионно студио Страх" - уникално предаване на Господарите. Тея са просто изруди!
boby
Приятели, в момента ви пиша от новия ми iPod Touch :-)
podmatrix
Ае в замунда са пуснали един документален от 3 част UFOHunters. Някой да го е гледал?
NetCutter
Надявам се в момента Joel Houghton да гори в ада(if any)