tedo92
Хм, в момента си мечтая за слънце, 25 градуса температура и едно Балканче, с което да обикалям в и извън града.
Bg-astrology
През юни т.г. най-вероятно ще бъде пуснат сайтът www.bg-astrology.com. За момента може да следите събитията покрай него във Facebook групата (public):
http://www.facebook.com/group.php?gid=52982922164
stylius
Тоя Facebook бил голяма краста. Ей сега спретнахме един чат от коментари - около 60 само на едно състояние.
podmatrix
Айде поздрав с това (инструментал на Lamb Of God - Now You've Got Something To Die For)
Hamaelleon
Някой може ли да ми каже каква е разликата между lt | lte | gt | gte като се ползват за условни коментари, за IE?