Търсене на постове: мен

Боби
Bobdweller
Приятели, препоръчайте ми добра фирма за моментно диагностициране на компютри/лаптопи, че май харда сгъна и много се притеснявам за всичките ми лични файлове :(
nemesys
ще живея два месеца на хотел ...май ще е голям ташак ..
-=*****=-
mitternacht
Малко материалистично, ама... К'во си купихте последно?
hurmaqny
Усмивки, греещи като звездици, разменяме. Тихо.
Fluxy
13958128_536729733182234_8619082955183998760_o.jpg belushka20
Aйде да постна една от га бях на море :D
Snoopy
blacksnoopy
in love
IMG_20160814_153354-01-600x800.jpeg hurmaqny
Па и на мен ми е добре.
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
image.jpg eddy
Ее, добре ми е ;)
Боби
funnythings.PNG Bobdweller
В Imgur някой поиска обяснение за Stranger Things без спойлери. Some answers were PURE GOLD. :D Also, some awesome concept art in the link below.
http://imgur.com/gallery/RHzJ2
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
"Селяндурите отидоха в града, истинските хора преоткриха селата" Не съм съгласна със заглавието, но подкрепям с две ръце :) Живота далеч от лудницата на София..
http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=47255I
Snoopy
blacksnoopy
След месец и половина успях да сглобя няколко кадри от Лаваредо
Alex Moran ™
eMkyyy
Съдбовен въпрос - Апартамент в градът или къща на 15 минути от градът ? Какво бихте избрали ?
Боби
Bobdweller
Мислех да карам колело, ама като се разходих само до магазина и се напекох на жегата, реших, че ще си седя в нас на климатик и ще гледам Stranger Things. :D
Боби
Bobdweller
Айде Фейсбоклук пак смениха изгледа на страниците... I sense a shitstorm of complaining incoming. :D
Еми Окснитси
dandelion
Снощи прочетох осмата Хари Потър книга. Не е никак зле като за постановка. Сега само искам повече и повече да отида в Лондон и да гледам постановката де..
Страница: 15 16 17 18 19

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата