dandelion
Имам до днес да реша - да купя ли гушкащите се крокодили за 180лв... Не е като да нямам маски от различни държави по стените ама е яка.. Не знам
mitternacht
Момичета, кой мъж би могъл да ви свали, само като ви каже "здрасти!" ? Момчета, коя е най-секси мацката, за която се сещате в момента?
eddy
Хората идват супер усмихнати да се записват в уни, пък какво ги чака... Всъщност аз не мога да се оплача особено много от уни, но си има тегаво моменти
notexist
Мама и тате имат годишнина от сватбата днес. Юхууу, наздраве!
belushka20
Тъкмо тръгваме да го снимаме и онова пери пери ръце и накрая "ном" - палеца. Сестрата каза,че е добре щом не ни е показало среден пръст. (позабременях малко ас)
mitternacht
Тоя блажен момент, когато си мислиш, че животът е "meh" и се сетиш, че в камерата има кутия сладолед.
Ама не е нещо за което трябва да питам хората от едното.. Да изхарча толкова пари за себе си за нещо което харесвам много..за това ми трябва убеждаване.
Jul 31 2016, 07:58виж Матей 6:2
Jul 31 2016, 08:29Именно не трябват тромпети... Ако и двамата говорим едно и също защо трябва да имаш последната дума..
В училище ме учиха, че това е женска черта.
Jul 31 2016, 09:48@_e7 копеле, много си забил, заклевам се
Jul 31 2016, 10:48аз винаги ви давам последната дума, от уважение и вяра в човечеството
Jul 31 2016, 19:24