Търсене на постове: мен

-=*****=-
mitternacht
Тоя момент, когато имаш толкова любима (стара) дреха, че не ти се иска да я захвърлиш, дори когато в нея някой ше те сбърка за клошар. :/
Alex Moran ™
eMkyyy
Седиш си у кинефо и кендзиш . В този момент момиче ви пише "Какво става нещо ново при теб ? " . Какво бихте отговорили ? :D
-=*****=-
mitternacht
Коя е най-добрата бира?
Denitsa
sickornot
Само аз не си снимах яйцата тая година:д освен това изобщо не ми е празнично. Мрън!
Боби
389638.png Bobdweller
Вече официално Великден е Goku day за мен. :D
Нико Митов
13087062_1109081179148521_8183628778348671230_o.jpg Ethernet
First part of my sleeve - finished!
Alex Moran ™
eMkyyy
Само при мен ли при отворен IE на Windows 10 ( Ползвам youtube за музика ) дълго време като се използва после и забива супер много и трябва рестарт на IE .
Fluxy
belushka20
Хора, камбани ми бият в ушите.. От един месец, през вечер се женя. :D
Peter Nikolow
01-13-инструменти.jpg bgdn
Цял куфар със инструменти за настройка на пияна и рояли...
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
на работа почнаха да блокират сайтове :( imgur е един от тях ... май ще сменям работата
Peter Nikolow
Cg4oJXtWMAEsrJ9.jpg bgdn
Преатели! Мислите ли че подобен надпис е ОК?
-=*****=-
wz4Gaqy.jpg mitternacht
NSFW ей тая не можете да я познаете коя е :D Без чийтване, моля!
Alex Moran ™
eMkyyy
Обзеха ме спомени за първия ми компютър - Pentium 3-ka , 128mb RAM , 64 video някаква GeForce-ka i 20GB HDD...ахх сладки спомени...
-=*****=-
mitternacht
Нямаше да е лошо в университетите да ни учеха на по-практически умения. Ама с четене от папирусите от 70те години няма как да стане. Дълга и широка тема.... :/
Еми Окснитси
image.jpeg dandelion
Не знам колко се вижда от снимката колко са ни дружелюбни улиците за пешеходци, но аз трябваше да се надигна на пръсти за да натисна бутона за светофара :D
Страница: 19 20 21 22 23

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата