aviatrix
aurevoir Paris..we ain't gonna miss you a whole lot...
eMkyyy
Интересно колко са сериозни хората когато искат услуга и колко несериозни когато ги питаш елементарен въпрос седмица след това.
bgdn
добре че в тоя живот има добри приятели които в тежки моменти ти подават един кур да се хванеш за него
eddy
Вече трябваше да съм забравила, че са ми вадили зъб... Една седмица алвеолит вече, тц! Спешно имам нужда от лекарство :/
eMkyyy
Почнах да си upgrade стария iPhone 4 от 4.1.2 to 6.1.3 и като се зачетах в съобщенията с бившата ми стана жал да затрия всичко.
eMkyyy
Гледах Gods of Egypt и смея да заявя ,че това е най-готения филм излязъл до момента. Специалните ефекти около броните бяха на доста добро ниво.
eMkyyy
Oтново се влюбих .... Chloe Bennet
eMkyyy
Точно преди въкейшъна пукнах гума и сега трябва да ги сменям. Просто чудесно...
_e7
най-якия коментар на всички времена
mitternacht
Пролет. Някви лястовички ми се таковат на прозореца. Пууу, не млъкнаха.
Мне... Просто не ме кефят хората и градът
Jun 05 2016, 16:59 през mobiХората са зле ама градът ако си под 25 е супер! Всичките зверски отстъпки за всички невероятни музеи, добри ресторанти, супер нощен живот.
Jun 08 2016, 18:52Виж, хората са си супер терсене. Като цяло не съм фен на французи, но централен Париж си го бива (особено ако поназнайваш малко френски)
Jun 08 2016, 18:53Как беше Оландията?
Jun 08 2016, 18:53агриийд... Оландията на мен лично ми хареса, но @hurmaqny каза нещо от сорта на "има твърде много луди на колелета"
Jun 08 2016, 19:56