eMkyyy
Абе според вас струва ли си да се купува вече кола 2001ва година? Старичка ми се струва ама пък офертата е много изгодна.
eMkyyy
Случвало ли ви се е да си седите и да мислите за нещо и да зяпате в една точка много време (може би час) и просто да ви е приятно да мислите за това нещо...
aviatrix
на кой до сега мейлите от 123 му отиваха в спам ?
eMkyyy
Събота и неделя на South Beach Miami Florida... tickets - booked.Време е да си потърся flip flops-a .
Bobdweller
Двете трилогии на Star Wars - изгледани! Баси великата сага, не знам защо чак сега я преоткривам! Up next: Episode VII!
mitternacht
Какъв цвят ви е халатът? (Син на бели прекъснати райета)
mitternacht
"дай ми ги на мене, мори, яска да ги изедам..."
mitternacht
Като се срещнете с приятели / запознаете с някого, "целувате" ли се по бузите както го правят в някои държави? Това ми е супер странно, ама ми се е случвало...
mitternacht
Толкоз е студено в офиса, че звъннах на шефа и той ми се оплака, че е студено в другия офис и ми каза да си ходя.
_e7
къде бяхте точно в 00:00 01.01.2016
У Шикагото и е 2900$.
Jan 23 2016, 17:08по бг стандарт е добра оферта
Jan 23 2016, 17:18не знам как е шикагския стандарт
Jan 23 2016, 17:19Ами немските коли тука са по скъпи от всички останали (imported) , и тука е добра оферта ,но 15 годишна дърто ми се вижда.Май ще потърса некой по нов форд.
Jan 23 2016, 20:07Колко пък да е голям, 20 см по-дълга е от аудито
Jan 25 2016, 20:34