mitternacht
Като живеем в ерата на дигиталната леснодостъпна фотография снимките улавят все по-мънички детайли и албумите се превръщат в албум със стилизирани спомени.
mitternacht
Интересно е как примерно не бих могъл да навредя на някаква животинка (даже и на гущерче, ще ми е жал), докато преди малко убих муха и го направих с кеф, защото
dandelion
Какви са ви резолюциите за новата година?
tedo92
Почти изпълних New Year's Resolution 2015. 3 от точките (фински, повече спорт и учене на код) не покрих, но затова пък има 2016, когато ще наблегна на тях.
nemesys
Мисля да си направя подарък за коледа с някое фото апаратче. Та някой ползва ли компактен със сменяема оптика и по точно М4/3 кроп?
bgdn
bileti mojete da zakupite ottuk
Bobdweller
Хем не ми се ходи на коледното фирмено парти, хем се чувствам гузно заради колегите от екипа, които искат да отида. Чувството да не ми се ходи надделява обаче.
eMkyyy
Няма безчувствен или гаден мъж. Има такъв с разбито сърце и захвърлена на вятъра обич.
и аз вчера го гледах. хареса ми въпреки, че можеше да е и по-добре.
Dec 30 2015, 20:20Гравитация ми харесва повече
Ама като за блокбъстър (предполагам се счита) е много добре 
Dec 30 2015, 20:41съгласен съм с горния коментар, макар че гледах Гравитация на кино, а Марсианеца в къщи
Dec 31 2015, 15:09