tedo92
Окей, мисля, че определено ще опитам да намаля натовареността, тъй като този Monster, който съм започнал да пия, + кафето изобщо не ми действат добре.
blacksnoopy
Тази година съм избягал 1,138.2 km
eMkyyy
Jurassic World мммм не ме грабна изобщо да не кажа хич...
tedo92
Една от последните ленти, които бях снимал. Снимката сама по себе си не е добра, но пък беше яко палаткуване.