Bobdweller
Edge of Tomorrow е филмът-видео игра, който трябва да гледате. Уникален sci-fi екшън!
http://www.imdb.com/title/tt1631867/
dandelion
Колко чифта обувки имате? - снимка
blacksnoopy
След вечеря във Велико Търново, пристигнах у разградско. Утре ще ме жилят пчели
tedo92
Аре английският Spotify да спре да ми пуска реклами за менструация и диария, а?
aviatrix
Послучай това че ми пуснаха нетЯ
dandelion
Еха каква играчка си имам за следващите няколко дни! Мисля обаче 42мм е прекалено голям за мен
tedo92
Ако ще купувам iPhone, от къде е по-добре да го взема – Англия или Щатите? В Щатите би трябвало да е по-евтино, но чух, че има някакви проблеми със SIM картите?
blacksnoopy
Dubioza Kolektiv - 06/08 Каваци, Созопол
mitternacht
Времето в момента е ебахти скапанта жега. После изведнъж ще превключи на ебахти скапания студ.
mitternacht
За какво си мислите в момента? Какво ви е в ума?
eMkyyy
Bye bye Bulgaria... Hello windy city.
И на мен много ми хареса даже го гледах 2 пъти
.
Jul 27 2015, 05:15https://www.youtube.com/watch?v=32eywT-bQhQ
Jul 27 2015, 12:53Angel of Verdona !
Jul 27 2015, 16:42