Търсене на постове: мен

Теодор Георгиев
tedo92
Във връзка с предния ми коментар: AAAA, ще ходя на обучение в Остин, Тексас! I'm gonna become a tedneck!
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
Кучето сменя козината, вече съм свалила две торби и още има, а супер много пищи и не дава...
Еми Окснитси
dandelion
Пътували ли сте някога на автостоп? А искате ли да пробвате? + историики
Nikola Minkov
valantin4u
Е най-сетне и аз в edno23 :)
Еми Окснитси
dandelion
Днес имам чувството, че всичко е под контрол. Да видим докога ще издържи това чувство :) А иначе играчката в офиса днес е едно такова:
Грозното Патенце
Ducky
Значи, от стрес покрай това пътуване и всички документи, които трябва да изкарвам се разболях и то чак накрая, когато ми е най-важно да съм окей. :D
dilana
Свидетелите на Йехова звъннаха и на моята врата :D
Теодор Георгиев
tedo92
В деня, в който не ми признаха оценките, за да кандидатствам за магистър в Софийската академия, ми потвърдиха, че ме наемат от IBM в Англия.
Еми Окснитси
dandelion
Ох това ливанците са откачена работа. Обажда ми се 2 пъти да ми крещи, на третия път да се извини, че така не било конструктивно и ми дава нужното инфо... :) :)
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
FB_IMG_1436120220017.jpg eddy
Не че нещо, ама красота!
Fluxy
11667355_402277306627478_3453322720203839824_n.jpg belushka20
Вече сгодени! ^_^ Щях да се разпадна :D (не очаквах пръстена и ми омекнаха краката :D )
Боби
Bobdweller
Първо и последно фирмено парти в тази ми работа. Убедих се за пореден път, че не са за мен този тип излизания... толкова не на място се чувствах.
Теодор Георгиев
tedo92
Мисля, че песента, която описва най-добре положението ми в момента, е “Should I stay or should I go”. Не знам къде ми се живее и накъде да си бия шута.
Fluxy
belushka20
Хора, утре е годежа.. стомаха ми е свит на топка, сърцето ми е в гърлото.. Вълнувам се покъртително много!
Snoopy
Cover01.png blacksnoopy
Можете да ми викате The Flash :)
Страница: 38 39 40 41 42

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата