tedo92
Във връзка с предния ми коментар: AAAA, ще ходя на обучение в Остин, Тексас! I'm gonna become a tedneck!
eddy
Кучето сменя козината, вече съм свалила две торби и още има, а супер много пищи и не дава...
dandelion
Пътували ли сте някога на автостоп? А искате ли да пробвате? + историики
Bobdweller
Първо и последно фирмено парти в тази ми работа. Убедих се за пореден път, че не са за мен този тип излизания... толкова не на място се чувствах.
tedo92
Мисля, че песента, която описва най-добре положението ми в момента, е “Should I stay or should I go”. Не знам къде ми се живее и накъде да си бия шута.
belushka20
Хора, утре е годежа.. стомаха ми е свит на топка, сърцето ми е в гърлото.. Вълнувам се покъртително много!
трябва да се видиш с хорицата от апсумо!
Jul 08 2015, 22:56много ще ме помнят
Jul 08 2015, 23:28Много добре евала страхотен град е макар ,че предпочитам Хюстън.
Jul 09 2015, 01:15