dilana
Днес май е ден за почистване на мишки.
eMkyyy
Снощи ходихме да гледаме един апартамент ( с фемилито ) и май септември ще се местим в един от ТОП 5 кварталите в Chicago Area.
mitternacht
Батко ви е магистър. Защита на магистърска теза - с отличен. Семестрилен успех - отличен ~5.80. Среден успех би трябвало да е около отличен 5.90.
schizophrenia
някой кефи ли се все още на blink 182 ;?
blacksnoopy
Как ви се струва музиката, малко too much ли е, че се чудя дали да не я сменя?
eMkyyy
Вече съм фен на Людмила Павличенко. На 24 години 309 кила в втората световна за 8 месеца с снайпер.
Ducky
Реших, че това лято като ида в Израел, няма да си взимам лаптопа с мен, за да се откъсна максимално от всичко тук. (:
tedo92
Хора, набарах някакви миксове между монголска и българска музика. Много е добро.
И на пишки. #lol #rekt
(12 годишното дете в мен просто не се сдържа, съжалявам)
Jun 28 2015, 00:21