Bobdweller
Новият Twin Peaks започна бавно и сякаш нямаше мн общо с предните сезони, но с времето доказа точно обратното. Навързаха мн неща и пак завършиха на cliffhanger.
Bobdweller
Пиша коментар на телефона, който завършва на "comedy gold" и клавиатурата директно ми предлага laughing emoji-то, което и исках. What a time to be alive.
Bobdweller
Чудесно - в рейса за Каварна пред мен седи пиян и миризлив циганин. This is gonna be fun... Oh well... Should be worth it in the long run.
aviatrix
сменяне на термо паста на видео карта и опит за поправка на кабел за вентилатори в полунощ <3
blacksnoopy
Мен па ме кефи Азис - Мотел, не е толкова хард
dandelion
Колко бихте платили в България за БМВ х5, 2011 със 120,00км? Искам да съпоставя цените с Дубай.
eMkyyy
Чувствам се гадно ,че скъсах с момиче лудо влюбено в мен с което имаме 0% съвместимост.
_e7
все още нямам гей флага във фейсбук! Ура!
преди време бях чел 2-3 статии там и ми се сториха добре аргументирани
Sep 10 2017, 09:01йеп, не мога да им коментирам и да им лайкна страницата (не че искам де)
Sep 10 2017, 13:41И аз не ги харесвам, много са крайни и примитивни
Sep 10 2017, 16:19тия май и мен са ме баннали. Не мога да харесвам или коментирам. Само да шервам?
Sep 27 2017, 02:01тъпаци
Sep 27 2017, 10:33