favit
Благодарим на приятелите ни от edno23 за новия изглед на микроблога ни! Заповядайте и споделяйте идеи и предложения относно favit.bg
aftercollabz
Селяния до шия, уважаеми дами и господа микроблогъри... Тва българина няма аналог.
sandprince
мхм....малко ша по микроблогваме...
axel
When I'm alone and there's nobody else all i wanna do is tweet myself! Поздрав към всички микроблогъри! Ръцете горе!!! Tweet Tweet Tweet myseeeeeeeeeeeeeeeeelf