eyankulov
ето на това бих искал да присъствам: 11:00 – 11:30 ч. – Мета-наратив: как да пишем за нашата аудитория, микроблогове и откриваемост от търсачки
720N43V
станах да пикая и реших да намина да видя , микроблогърите. ае пак лека от мен.
axel
Поздравявам всичкщи блогъри и микроблогъри! И да не забравяте ченгела!
ladyjoana
тка като гледам за повечето микроблогъри вечерта не е от най-приятните.. някой навит да се размажем с едно не се сърди човече за релаксация?
solomonpasi
всички блогъри и микроблогъри сте измети аз ще ви закрия!