Търсене на постове: микроблог

Христо Божков
sensei
"Впуснах се" в edno23 с надеждата аджеба да разбера най-накрая какво е това микроблогинг :)
Denis Zhekov
Snooby
@_sunshine_ @ladyjoana ли те подтикна към edno23, сега като се пристрастиш към микроблогинга, можеш само нея да обвиняваш за това :D
Костадин Костов
hippers
1 година микроблог! :D
clever
clever
@sandprince Да в умерени количества говорим... Абе тук го направихме на чат... Ако имаш нещо, пиши ни на директни, че това е микроблог все пак :)
Йордан
Qlamoff
@ladyjoana @Snooby @miro91 Това е микроблог, а вие го ползвате за чат... недейте така...
Блогът за уебмастъри
DevStorming
13 Корпоративни Микроблога в Edno23 (15.03.2009)
http://www.devstorming.com/?p=880
Павел Пенев
phpBG
Преди малко разбрах, че трябвало да микроблогвам. :? wth? Сефте чувам да трябва :P
Стефан Митев
Rx-Ende
Аз си лягам драги ми микроблогърчета. Поздрав с това линкче, защото сезона на студентките за мен започна :D http://smalime.com/fkbarx
Александър
aftercollabz
@lpetrov Ами не знам, обаче моя телефон не може да влиза в моби-версията на едно23 и сега чрез пинг мога да микроблогвам мобилно. :) Добре работи засега. ;)
Ивелин Георгиев
h4ckY
Оправена е грешката, edno23.com вече не е Руски микроблог ;)
http://www.thws.cn/articles/twitter-clones.html#comment-289247
Иван Савков
sandprince
@Vercetti лесно можеш да си направиш подобие на микроблог с инсталиран и модифициран wordpress
Стефан Митев
Rx-Ende
Искам да заклеймя мястото си на публичен противник на шльокавицата, като ви споделя, че от както телефона ми няма български не съм микроблогвал от там. XD
The Bot
bot23
[ff123] От микроблога:План за противодействие на Турция (via Intidar|إنتضار) http://tinyurl.com/ansujk
Иван Савков
sandprince
микроблогвам през програмката songbird
Vercetti
Отивам да си взема нещо сладко за ядене понеже @aleksoft ми възбуди апетита. После мисля да врътна някоя друга игра, да хвърля едно око на микроблога и да спя.
Страница: 11 12 13 14 15

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата