DevStorming
13 Корпоративни Микроблога в Edno23 (15.03.2009)
http://www.devstorming.com/?p=880
Rx-Ende
Искам да заклеймя мястото си на публичен противник на шльокавицата, като ви споделя, че от както телефона ми няма български не съм микроблогвал от там. XD
sandprince
микроблогвам през програмката songbird
Vercetti
Отивам да си взема нещо сладко за ядене понеже @aleksoft ми възбуди апетита. После мисля да врътна някоя друга игра, да хвърля едно око на микроблога и да спя.