KOx2
Изпил съм толкова алкохол, че и главата ми не го побира ... Присвивам очи зяпайки монитора и се опитвам да рисувам комикс, определено съм попандал в трудна ...
mitternacht
Чета списание Дъга.В него (все пак- респект към качилите го!) има разни комунистически комикси, на които умирам да се смея!Аман от комуняги и пропаганда!
lazyfactory
@cruzz16 ,под прикритие, аз чета по изключение и ми става толко смешно, колкото когато малко по-рано се сетих, че романтичния идиот е само идиот вече.голям микс
stefcho
brap! тука един микс на Durrty Goodz въртя цял ден. съвсем се изциклих.
stefcho
alive and kicking. и от сутринта трещя дъбстеп миксове. само след малко тряа да преодолея мързела и да ида за цигари.