труп съм, мислех да бачкам комикси, ама само съм наченал 3 епизод на Монте Кристо, навивам си часовника за 5 и ви оставям да спамите, спамъри с плюшки такива
първия комикс е готов, след няколко часа ще е готов и втория.. нямах час и нещо нет и се набутах яко с телефона за да установят, че проблкема си е при тях