Търсене на постове: микс

doskias
Ще се избухва в комикс днес :)
theheaven
Абе, верно ли, че всички в тая държава са се зарибили по ремикса на Миро?
Владимир Комаров
Hamaelleon
една баня за релакс и отново на работа: днес ще лепя титрите на два комикса.. после ще видим
Владимир Комаров
Hamaelleon
труп съм, мислех да бачкам комикси, ама само съм наченал 3 епизод на Монте Кристо, навивам си часовника за 5 и ви оставям да спамите, спамъри с плюшки такива:)
Snoopy
blacksnoopy
Индийски Ремикс На Soulja Boy -Crank That
stefcho
stefcho
готин микс на макгрейди
Assen Drakev
mrynski
Shawn Lee`s Ping Pong Orchestra - Toxic.mp3....... продължаваме с извънземните ремикси....... в 04.19АМ
Assen Drakev
mrynski
Shawn Lee`s Ping Pong Orchestra - By the way.mp3......... извънземен ремикс на red hot......... неописуемо е....
Александър
aftercollabz
@Sham btw готвя ремикс на hittin' hard. (devil)
Александър
aftercollabz
Обядвам домашна баница и пепси, а после се захващам да ремиксирам едно парче, че имам и да превеждам статия. :)
Лидия
LiDSoN
Яко ... нещо свежо...повечето парчета са ми писнали от слушане но така миксирани....страхотна идея ;) http://www.thevoice.eu/show.jsp?subpage=inthemix
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@NjoYko а ще може ли да хвърлиш едно ухо на моите миксове :)
http://djaviatrix.mp3.bg
Дацко Маринов
NjoYko
@Qlamoff Ама вие наистина ли мислите да го пускате тоя комикс ? Аз си мислех някакво и-нет издание.. А то работата била сериозна, Браво
Йордан
Qlamoff
@NjoYko тва сърдитото е даскалката... от нея почна всичко и сега ще правимучилищен проект- комикс със даскалите :D
Владимир Комаров
Hamaelleon
първия комикс е готов, след няколко часа ще е готов и втория.. нямах час и нещо нет :( и се набутах яко с телефона за да установят, че проблкема си е при тях
Страница: 21 22 23 24 25

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата