specter
Току що установих, че трябва да си купя нова голяма чаша за кафе, понеже старата, която все още ми е любима, ми навява много спомени...
gogata2427
епа не е нормално да оригаш толкова много само от едно кафе на гладно !
CECOOO
За пръв път от толкоав много време пия кафе.. и не щото искам, а защото не тряя се прахосва в тоя хотел хеАХеах и го изсипах половината де ..
mariyain
Много производители на кафе вече произвеждат кафе капсули машини. Нека да видим основните видове напитки с кафе сред богатото разнообразие.
http://xn--80aaonahqk2d1b.blogspot.com/2011/04/kafe-kapsuli-mashini-i...html
t0m3kk
плана се променя много рязко... чакам след 10-20 минути ТЯ да дойде до вкъщи, щот' ще ходим да пием кафе в Пазарджик, каза, че искала да поговорим...
MvPvg
Добро утро! Днес си навих алармата да стана по-рано и много ми се спи. Отивам бързо да си направя двойно кафе.
MvPvg
Тоя дизайн днес много ми се опъва... ще ида да си направя кафе.
gogata2427
Онзи ден четох един малък наръчник,"Как да си гледаме на кафе?",жалко,че днес няма да ме бъде..много пяна пуска тая кафе машина и не става работата.. ;d