Търсене на постове: много кафе

Стоян Николов
amigo
Бях в Добрич, много интересен град! :D Изчезвам на кафе
Йордан Яламов
Yalamov
Много е яко да видиш, че имаш останало кафе в чашата от сутринта :)
Георги Динков
gogata2427
Ми да,що да не..Много ясно,че ше ида да пия едно кафе,бахти деня дет' имах..
шУс!
notexist
след чаша кафе и 4 часа сън се чувствам много добре.. да видим до кога ще е така и кога ще имам нужда от възглавницата си :D
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Ще ми се да си направя още едно кафе, ама много ще ми дойдат 3 за по-малко от 10ч :/
Петьо Пенев
1269079901935601.png dj_aquarius
Каш кафе много добра комбинация :D :D :D
шУс!
notexist
много обичам сутрешно кафе!
Niks
@sandprince ако измислят и плъгин, с който уърдпрес сутрин да ми прави кафе.. ще бъде много добре :0
Ally
alish
@feronia агррр... чайчайчай... днес съм само на кафе... но прекалено много кафе, изглежда... ама тии...да оздравяваш, че ще те набия иначе!
Георги Динков
gogata2427
Много обичам преди тренировка да си притотвя в нас и да дрънна едно кафе ама ше се наложи там да пийна..
Еми Окснитси
dandelion
@Manuel знам, обаче наситина искам да ви видя пак, а съм много сложна с датите. Освен да намерите интернет кафе и да направим видеовръзка :)
Александра
AlexSand
@man0l звучи много хубаво :) може за кафе :)
Лидия
LiDSoN
@Manuel да точно там ами нз много малко разбрах бързах той човека искаше да ми обясни ...каза че ще ни направи едно хубаво кафе ;)
Петър Илиев
pesho
@esstetic, много яки мебели, има едно кафе в Mall Plovdiv с подобни и много ме кефят. Цените ви обаче ме отказаха от всякакви мераци...
Тео
dimitroff
Кола и кафе - много добра комбинация...
Страница: 1 2 3 4 5

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата