gogata2427
Ми да,що да не..Много ясно,че ше ида да пия едно кафе,бахти деня дет' имах..
eyankulov
Ще ми се да си направя още едно кафе, ама много ще ми дойдат 3 за по-малко от 10ч :/
notexist
много обичам сутрешно кафе!
gogata2427
Много обичам преди тренировка да си притотвя в нас и да дрънна едно кафе ама ше се наложи там да пийна..
dimitroff
Кола и кафе - много добра комбинация...