muiiio
@tihomir Все още съм coffee person - но има едно чудо на чудесата, cold-brew coffee. Много по-готино е от айс-кафе... И е студенооооооооооооо!
blacksnoopy
В това кафе сервитьорките са много хубави
Sham
Вчера пиехме кафе с приятелка на майка ми и тя ми гледа на кафе.Много интересно беше...и много вярно.