rhea
Най-сетне се наканих да си взема едно кафе от Старбъкс. Точно до нас е и то един месец минавам покрай него и чак сега си взех. И е много вкусно. Супер е.
kregma
Много много недоспал съм:-) Мисля да го карам на шоколад , кафе и червени бикове , че ако хапна нещо по сериозно работния процес ще приключи за днес:-)
funkoff
Попаднах на ето този торент Woody Allen - Wild Man Blues, е, че то много хубаво бе.. едно кафе моля !
kregma
Ама какво слънце грее навън:> Много готино:> Ха сега след малко кафе и посабуден мога да ви кажа едно истинско "Добро утро" :>
duggme
Нормална сутрин , много кафе , много нерви + мнооого скука = тъп живот хахаха
yordanoff
Скапан съм. Отивам да подремна няколко часа, че после ме чака едно двойно кафе и много, много работаа... Ще се приспя с The Objective (2008).
Rosh_twO
кафе - най-добрият прител на хората между 15 и много!