LiliyaDianova
най-накрая минах няколко пъти покрай унито с Голфчето ^^
r0niTo
още три дни без интернет, трудноо се лекува тази зависимост...
yuliyan
BULSAT са уникални! Утре отивам да се пробвам дали ще ме вземат в техническия отдел... или направо за сис-админ
LoveCappuchino
писнало ми е от бивши бееее еййййй значии :Х:Х
Bobdweller
Спах до късно, разходих се до митницата да си взема нещо великолепно (с малко главоболия), а сега пия мляко с какао, играя RE2 и чакам iOS 5 да се качи - nice.
notexist
много ми е слаб тоя сезон на хаус.
_e7
В момента ям леща с вилица. Чуствам много велик.
Поршетата от 48 години не са си променяли дизайна и все още е актуален! Говоря за 911 по-специално.
Oct 14 2011, 14:21Много секси количка, наистина
))
Oct 14 2011, 17:58то това на цялото човечество е ясно, дори майка ми ако е виждала 911ка отпреди 10-20 години, и ако види сега фейслифта... ще я познае
Oct 14 2011, 21:00