sown
Хубава вечер с моята любима! <3
g1e9o7r5giev
Сега, когато хладният, дъждовен, но и много красив есенен сезон настъпва, е моментът да се подготвите с идеи, да проектирате есенната декорация в дома си и да п
http://www.domigradina.com/%d0%b8%d0%b4%d0%b5%d0%b8-%d0%b7%d0%b0-%d0%...%b0/
Bobdweller
След малко мисля да разцъкам малко Resident Evil 2. Напоследък много се сещам за тази игра и е време да си я припомня като хората. :]
sown
Вече в нова квартирка + две момичета, лукс! Ще има "гранд" посрещане с ракия, кюфтета и салата ^^
blacksnoopy
Оо, македонската ми жена "Теодора премина от обвързаните към необвързаните." Супер (devil)
FromTheInside
трябват ми обувки на висок ток (не много) и да не са съм кинд ъф кифленски.
FromTheInside
Оня ми кaза, че ми помни рождения ден. Бил се сетил още в началото на месеца. I'm shocked.
Много я харесвам тази песен.. Преди 2 дни я чух за пръв път.
Oct 11 2011, 21:39