а на другия ден к'фо е кофти...
@t0m3kk +1
@ReXTaN +1
Мисля, че не съм имал много главоболия от бира на следващата сутрин. Ще видим тези старопрамени как ще са утре
Да не са онея с различните вкусове ? Черита - мерита
same here
+1 same here
при мен се изтегли и инсталира за около половин час. После нещо се обърка с възстановяването на бекъп-а, но сега май се получи.
мм да доста е яко! на voice control вече има мъж, който говори гадно
боли ли?
Днес е голям ден... де що обновления... очаквайте скоро клипове в YT как работи и 4S
свалихте ли iOS5? аз свалих само ъпдейтите за lion-a и новия itunes, нямаше iOS вчера вечерта
а все още намирам нови парчета който стават ама имах предвид, че всеки втори вече слуша
поредната мода
аз не казвам, че ако е комерс е кофти или не става за слушане и аз слушам почти всичко все пак
добре сте съ блърнали
хаха е ,обичам много да си играя със снимки,но ако искаш мога да кача и оригинала ;д
:О някакъв шанс 3тото момиче от дясно наляво да се казва Деси?
не .
абе щом не е на лицето тоя блър, всичко е 6
iii vie i telefoni imate razmeneni, tc tc, opasni ste ;d
хаха,какво знаеш тии
благодаря )
благодаря ти, Дани ) Да ти се връща :*
xD аз пък редовно забравям да включа котлона
Сутрин рано, рано сутрин... ;D
В неделя, в неделя D
Ааааа! ААААААААА! ООООООХ!
я сподели малко де.. само със снимка ще ни дразниш сега
рецептата е много проста, но всичко е въпрос на късмет и фантазия
http://vbox7.com/play:bc499abb&r=emb - това е основното, аз добавям пълнеж - плод, сладко или парченце шоколад
@Bozhidar ме вдъхнови, прави крема и ми пресити брашното и украсява, но неговите изглеждат малко като залети със сополи (joke)
ъ, ще се прибереш довечера!
а на другия ден к'фо е кофти...
Oct 13 2011, 00:06@t0m3kk +1
Oct 13 2011, 00:10@ReXTaN +1
Oct 13 2011, 00:34Мисля, че не съм имал много главоболия от бира на следващата сутрин. Ще видим тези старопрамени как ще са утре
Oct 13 2011, 00:40Да не са онея с различните вкусове ? Черита - мерита
Oct 13 2011, 00:44