nemesys
от 5ч чъкам Диабло 2...зарибих се пак
patblansh
утре е големият ден, вече съм много дроб и с главоболие, дали не е време да спитам да уча за изпита?
BlueDragon
Странно, колко много истина в една песен?
MvPvg
Ако Калфин стигне до балотаж, си режа главата. Иначе много му знае устата!
mudisoft
не мога да се фокусирам върху едно нещо за повече от час :/ даже час е много
belushka20
Понякога колкото и да гадае човек не може да разбере другите.. Аз не мога да разбера защо някои хора се държат надменно без да има реална причина да го правят..
belushka20
Под красивите женски гърди, които мъжете толкова много желаят, има сърце, което повечето дори не забелязват ..
mitternacht
"Would like to know you better"
аха и аз така преди две седмици в чакане на д3 xD Но тръпката я няма..
Sep 07 2011, 00:21а няма я ...бихме с един приятел и беше много забавно ..после като излезе той и за 5 мин ми омръзна сам :Д
Sep 07 2011, 00:25