Един изпит.... един изпит... незнайно кога, причакващ ме в някоя тъмна улича с бухалка имам чувството, че ще ме е*ат и то епично, защото е единствения невзет
Ходихме по най-добрите клубове, за да ги включим в списанието ни. Примерно плажни легла от по 2000евро не трябвах да плащам, но мохито за 20-30евро да...
Не е точно длъжност Tattoo artist. Запоснах се с един такъв и станахме доста гъсти, и понеже в главата ми винаги се е въртяло това като идея реших да скоча.
С други думи бъди Инкогнито под слънцето
Sep 03 2011, 15:16С други думи ..мерси за приятния разговор
Sep 03 2011, 15:18Досаждам ли вече ?
Sep 03 2011, 15:22Нее напротив
Sep 03 2011, 15:23Ама викаш си продължим на лично че пишем на 2 места
Sep 03 2011, 15:24