как го прецени ,че е на твърди наркотици ? може просто да е бил откровен
Е, то заради наркотиците...
ахааха
аз се обзаложих, че мачът ще свърши 3:0, така че никой не трябва да отбелязва повече!
много бързо дойде тоя септември ...
дано и бързо си отиде...
ацки!
Ацки.. wtf?!
Така се пише в аха бг ;D
ацки много!
Отивам утре в мола и виж кво става
Хахахаха Ще те помислят за някакъв инспектор
Или че ще се женя и си подбирам подаръците дето искам
Това беше от някой филм, нали
ми в много филми го има
аз пък си карах градско, при което правя завой и от една кола ми маха директора на училището ми
daaaaamn! браво бе човек, тва ми се струва адски много..
това ми е първия опит да карам на такова разстояние като хубавото е че повечето беше на уличка за колела (като изключим малко черен път и градско)
Първият е по-модерен.
първия е много претрупан, less is more!
и двата са too джиджи, втория е по-приятен, но пък аз не харесвам кръгли, не знам
много претруфено :/
@Bibcho грозно.
Съживи се my young apprentice
Щом трябва...
ахахаха @human :*
Айде, аз лягам, че утре се предполага, че трябва да се събудя рано
лекинка
sundown
и аз това се чудих...
http://edno23.com/view/post:1394785 мда, много гадно
pff...ibiza (dreaming)
мацката е няква яка
Превъплащава се лесно в много разнообразни роли. И мен ме накефи много