yuliyan
Трябва ми някаква почивка за ден-два, без много хора около мен. Да видим какво ще измисля...
samsara3nirvana
Мамо, учителката по математика ме похвали. - Много добре, а какво каза? - Че от всички идиоти в класа аз съм най-големият!
samsara3nirvana
Last year at the university... Нещо никак не ми се учи. С всяка изминала година ентусиазмът ми спада значително. Магистратура - задочно!
samsara3nirvana
Много пъти причината за това да се чувстваш нещастен е в наличието на свободно време, в което да се замисляш дали си щастлив, или не.
Sinbg
Замени думите Много те обичам три думи с нови, които ще зарадват и накарат гаджето ти да се чувства изключително специален във всеки един момент.
http://sin.bg/nai-dobriat-savet-vrazkata-da-ne-omrazne
notexist
А пък жените са мега смотаните животни. Дразня се, че съм жена и че съм от стадото... Пф, малоумни сте, честно!
bgdn
"Опел Омега,по неустановени засега причини,напуска платното и се преобръща в канавка,дълбока ЧЕТЕРИ метра." Кви са тези канавки???
belushka20
Яж си бирата и си пий бисквитите и недей много много с пълна уста да мълчиш!
belushka20
Мъжът е създаден да извърви пет километра под дъжда, за да се обади за помощ, когато колата се повреди, а жената е създадена, за да каже „Много се бави"...
patblansh
уча и си намерих един много добър албум за таз работа