samsara3nirvana
Блондинка пристига в Бургас: Я.... морето е синьо пък на картата пише Черно!
blacksnoopy
Имах право на избор и вместо два дена в Париж избрах да си удължа пътуването с една седмица в Белгия и може би една в Швейцария.
patblansh
обмислям варианта да изляза сама!
patblansh
гладна съм много! и искам салата от белени домати с настъргано сиренце и зехтин и босилек!
BurnX
Всичко от света на спорта.Футбол,тенис,баскетбол,формула 1,зимни спортове и много други.Виж всички спортни новините първо при нас.Твоето място за спорт в нета -
http://forsport.bg/
Chocolate
Пак слушам Sucker Punch OST <3
Anellya
Много музикално съм настроена тази вечер.
nemesys
Готово! Бих си рекорда за най-много изяден таратор.
chasovnik-bg
Онлайн магазин за оригинални часовници. Всички модели на Casio, Q&Q, Seiko. Charles Delon, TImex, D&G и много други. Мъжки, дамски, детски и унисекс часовници..
http://chasovnici24.com/
nemesys
Абе лятото да се свършва вече?!?!
SaTaSi
Защо всичко се проваля в последния ден.... Много мразя така, почти всичко е готово за събота, обаче най-важното нещо липсва .... Нямам думи ... Кисела съм
Правилно. Ти си шибана нинджа. Много шибана.
Aug 19 2011, 13:06