FromTheInside
много мразя да ставам рано с ясен план какво да се свърши и баааам...не става баце.
disappointed
Много любвеобилни станаха всички изведнъж. О.о
pacopetkov
Много грозно - бял панталон, червени боксерки!
Anellya
андроид или уиндолс фоун 7 е по-добро?
sown
Направо ми се разказа играта днеска..
Anellya
А нощното къпане е много хубаво!
specter
Много успешно си сривам доброто настроение, с което се събуждам заради глупости ... Но знам, че утре изчезвам от тия мизерии за 4 дни и ми става яко..
coolpuppy
Очаквах тази група да има много фенове и 10 пъти повече постове.. хайде момичета!
hurmaqny
Ареее, отивам да си сънувам говорещите великденски зайчета и пилета с мексикански акцент.
samsara3nirvana
Блондинка кара колата си в насрещното платно.Спират я от КАТ и я питат:-На къде си тръгнала?-Не знам,ама сигурно е много лошо място,щом всички се връщат от там!
не си сама
споко.. акооо товаа те успокоява по някакъв начин де
хах 
Aug 12 2011, 14:28