Снощи си дръпнах от цигара. Абе, пушачите, защо си причинявате това Пък ударете една(!) хубава бира, па да ви стане драго на душата... ама цигарите- тц...
@Ourz е не знам за други ама на мен много ми харесва на приятели съм го пращал първа част и на тях им харесва а между другото Асен според мен трябва да го играе
I'm on the outside, I'm looking in. I can see through you, see you'rе true colors... Cause inside you'rе ugly, you're ugly like me. I can see through you! See to the real you!...
Много почва да ме радва, но и да ме нерви как хора от другия пол ми се вързват като се лигавя, а когато съм сериозен се правят на прости... #dailybullshit