gg04
Булка, пей бе! Боби Турбото се държа много културно в "Черешката на тортата".
viktorkoichew
Случва ми се хората (българите) да остават смутени, ако ги поздравя, без да ги познавам.. какво остава за нещо повече. : )
bgdn
Знаех си че има нещо гнило! 28 място и продължава да се катери. Как ще изтърпя до 13:00 когато излизат статистиките на AppStore?
specter
Аз и живота ми сме тъпи, но четем много книги и ходим по културни мероприятия, за да ставаме още по-тъпи, с идеята,че последните ще станат първи и ще поумнеем..
PredatorX
кои са най-добрите производители на аудиосистеми (за компютри, изобщо за домашно ползване - не за коли)?
alish
@n3mo аватара ти... лятото... добърско? добърско!!
aviatrix
само мен ли ме следят безброй много непознати хора в G+ ?
това е много хубаво.
Aug 02 2011, 00:13хаха ако знаеш кои от мечтите ми се сбъдват, не знам дали ще го кажеш това
Aug 02 2011, 00:15U so horny!
Aug 02 2011, 00:34 през mobiахахаха... not my fault!
Aug 02 2011, 00:44