Anellya
Ходи ми се в зоопарк и искам да видя пингвините!!!
samsara3nirvana
Fitness-митнес, ала-бала... Отслабнала съм малко на килограми... и умствено! Имам напредък все пак!
joronedelchev
Каменица Пшенично е много добра бира, но с традиционната за тази компания ужасна дистрибуция.
MvPvg
Хаха, хакнаха сайта на социалното министерство.
http://www.mlsp.government.bg/bg/index.asp
mudisoft
цялото ми обучение - по-малко от 4 гигабайта (:
Anellya
има ли вероятност гривната power balance да е sleep balance?!?! не е нормално откакто почти честно я откраднах да ми се спи толкова много.
samsara3nirvana
Много пуша напоследък.. (мм)
samsara3nirvana
Колкото по-добре живее човек, толкова по-рядко влиза във фейсбук.
Anellya
Започвам много да се разболявам!
notexist
Много е лошо да имаш връзка с обвързан мъж :/
hurmaqny
Мисля, че пуснах корени на тоя стол...
Ourz
ps3 или xbox дали мога да намеря за около 100тина лв?!
И аааааз, много искам да видя пингвини... но къде има такива?
Jul 31 2011, 20:45в софийския зоопарк, но май ги вадят само зимата.
Jul 31 2011, 20:51Ще те заведа
Jul 31 2011, 20:53