_e7
Ъхъхъ, откакто започнах да чистя вътре, намерих много интересни неща.
notexist
Божке. имал каска и за мен... И аз кво, да му запаля свещ ли? Агрр... Мразя самонадеяните свалячи :/
nemesys
Приет при 1 етап на класиране - лешперство, задочно с бал 69!
Ourz
Nokia N97 or C6 ?! Коя по-ви харесва?
nacholibre
Който не е гледал 500 дни със Самър (500 days with Summer) да го направи веднага!
notexist
Компютъра ми бил потенциално незащитен... Какво да го правя?
Bobdweller
Бахти горещия и дълъг ден. Добре, че нямаше много работа в офиса днес. Сега е време за пица, бира, още няколко епизода на DBZ, малко сладолед... и заспивам!
joronedelchev
Google+ за Андроид е много бърз и удобен наистина.
намерих банкнота от 5лв
Jul 29 2011, 17:26Аз като чистя постоянно си намирам неща дето са ми трябвали 2 седмици по-рано и не съм ги откривала
Jul 29 2011, 17:47