kypidoncheto
егати яката песен : " Вярвам обаче, че той е самотен и че се среща с други момичета. " :о
rirara
Малката е злояда и майката се опитва да я сплаши: - Знаеш ли какво се случва с малките момиченца, които не си изяждат кашата? - Разбира се, стават манекенки.
EmptyStreet
... аз ще се прибирам сама. Затова написах „уж много добри“, защото явно те биха ме зарязали, ама явно тези момичета все още ги комадват.
EmptyStreet
...едно от момичетата, които ги командореха в 7ми клас(правила съм опити да ги спра, ама не става) и изведнъж се оказва, че никой няма да си ходи и...
t0m3kk
Интересувах се от едно момиче, но тя постенно все повече ме отказва от нея !