Millita
абе някой знае ли .. като си направиш татуировка .. след колко време може да отидеш на море?
iandreewa
INFO :: На лов за петрол в Черно море
http://bit.ly/djkOMy
orangebeaver
@mkBooOO Жалко :Д.Иначе как е времето?Става ли за плаж?Вчера казаха,че на места по морето доста е валяло.
gogata2427
Влезнах в залата скапан и уморен..като заклещих раменете на стойката за клек почувствах нещо,всякаш краката ми крещяха :"Натовари ни максимално!" ^_^
sown
Хайде бейбе не бъди сърдито заведи ме под звездите и шепти ми тихо,тихо колко много ме обичаш ... Вярвай ми ще бъде диво, виж морето е красиво
sown
Искам вече 30 градуса! Море, бира, усмивки , <3 ..диви нощи
sown
двамата под звездите , до морето.. хладния пясък.. ^^