bgdn
След тежкия ден героите са уморени...
sown
Лятото , една скромна /бирена/ среща с всички потребители на Едно23 ? Варна ? Моренце.. ?
miro91
ох скоро ще лягам да спя, че съм адски уморен.
svil4ok
Окей, представи си ме така на брега на морето с бира във ръка, налей на мен и брат ми по една лятно време на купони стават чудеса
coolpuppy
Страшно изморена съм. Ставам малко да почистя и после ще поизлезна с Ванчето... Ето да видите една снимка от бала с мойта любима (колежка) - Стефи..