Търсене на постове: море

Наси
nveselinov
Прибрах се :D (трезвен съм(не пия!)) подготвям лаптопа и легам и към 4 часа тръгвам за морето :) Инче беше страшен купон.... :D :D :D
____♂
spaceman90
На кой му се ходи на море???
Катрин Николова :)
1277743861541697.jpg BronxyGio
Бъррррр ;] Пикчърченце от оня ден (sun) Искам на море!!!
Наси
nveselinov
На 30 завършам, :) и към вечерта някаде ще ходим със класа да го отпразнуваме. :) :D След като се прибере ще дремна малко и тръгваме на море :) (sun)Супер!!! :)
BE PREPARED!
coolpuppy
@dj_aquarius с малко труд всичко разбирам, но съм твърде изморена да се тормозя и все пак - започнах да превеждам ;)
Симона
simsy
Ходих да видя квартирата днес. Морето се вижда от кухнята <3 Утре пак ще разгледам и се разбрах с един от съседите да ми разкаже допълнителни неща :)
Георги Динков
gogata2427
Охх,ама че съм умореееееен!..Нямам сили да се изнервя,даже! :D
Tarja
tarja
Айде още една капка в морето. ^^
Гергана
1276582153230823.jpg Geri
офф мн е горещо... искам на морето с коктейл под някой чадър... ах морето..
Denitsa
sickornot
мда.. определено обмислям да се преместя при мама и тати и да съм до мореееееееееее
BE PREPARED!
coolpuppy
Много ми е спокойно тази вечер, а и съм много изморена. Мисля до 2ч да легна.
Millita
Millita
@spaceman90 пхахаха .. недей така, че и без това ми се ходи на морееее <3 ://
Георги Динков
gogata2427
Моренце,плаж,акваленд.. ;) @miStalE
В. Сотиров
1276329932484017.jpg sown
Някой? Някой за моренце..? След час потегляме със Свет, брат му и една друга мацка..ако има други навитаци да пишат ;]
LiliyaDianova
*лека полека се миксираме, аморе мио
Страница: 40 41 42 43 44

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата