spaceman90
На кой му се ходи на море???
BronxyGio
Бъррррр ;] Пикчърченце от оня ден (sun) Искам на море!!!
tarja
Айде още една капка в морето. ^^
Geri
офф мн е горещо... искам на морето с коктейл под някой чадър... ах морето..
sickornot
мда.. определено обмислям да се преместя при мама и тати и да съм до мореееееееееее
coolpuppy
Много ми е спокойно тази вечер, а и съм много изморена. Мисля до 2ч да легна.
sown
Някой? Някой за моренце..? След час потегляме със Свет, брат му и една друга мацка..ако има други навитаци да пишат ;]
LiliyaDianova
*лека полека се миксираме, аморе мио