Търсене на постове: море

Denis Zhekov
Snooby
@schizophrenia не те попитах ти взе ли ми мидичка от морето :P
Георги Динков
gogata2427
Днеска мързела е голям , утре заминавам за морето.. :D
rr
miStalE
схванах се да лежа на това легло xD уж бях изморена и ми се спеше...ама скайпа е упорит xD
Denis Zhekov
Snooby
@disappointed две моренца, първото в Балчик с @miStalE и сега в Приморско :)
Denis Zhekov
Snooby
Доката бях на морето, скучеейки сам на плажа изчетох една книжка за Фун Шуй и смятам поне да опитам да променя местенцето си по мой вкус :)
Denis Zhekov
Snooby
Стигат ми вече толкова морета :) Затъжих се за вас ^^
Георги Динков
gogata2427
Нешо съм уморен ... :(
Йордан Яламов
Yalamov
@randex е не бе няма нужда... ще отида по море, с яхтата ми.
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@gogata2427 Поморие ми е далечко (бая), черноморец - и той :/
Георги Динков
gogata2427
През т'фа време моля сичкидет' ши одат таа седмица на море да пишат , за да знам с кой ше тренирам :D
Георги Динков
gogata2427
@eyankulov :D И аз ши ода тия дни , или на поморие или на черноморец и си търся човек дет' да тренирам с него :D
Георги Динков
gogata2427
Има ли някой дет' да живее в поморие или в черноморец ?
Георги Динков
gogata2427
@eyankulov На кое моренце ше одиш ?
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Стягам си нещата за моренцето :)
Георги Динков
gogata2427
@pisio И без т'фа отивам на море , пък наште махалки са по-големи от тия дет сме виждали до ся , спокой по 1.80 можем да ги пуснем (варени и на морето) :D
Страница: 57 58 59 60 61

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата