Търсене на постове: море

Георги Динков
gogata2427
Уморен съм , лягам да гледам телевизия :) ..
Георги Матеев
georgimateev
@svejo бате оня ден на един филм гледах най-голямата изрудия - от тия същите перки дето са за вятър, само че в морето и ги въртят изпаренията... гениално
The Bot
bot23
[ff123] [evchet0] Подарявам ви късче море и небе http://tinyurl.com/mcctvy
rymi
byrkanica66
И замириса на море .
Блага Иванова
Blaga
Жена, огън и море да не срещаш по-добре. Поговорката зове към педерастия, студ и никакъв тен :(
Георги Динков
gogata2427
@pisio Доста ми са иска да имам нет кат ида на морето а не да обикалям зали :D
Блага Иванова
Blaga
Сама ръка и на Дунава не може да се измие. Че то на Дунав и в Черно море нищо не може да се измие! Водата е гадна, че и радиоактивна :(
Костадин Костов
hippers
Тва море много скучно днес, навсякъде само зелени флагчета...
Ангел
angelovarna
@disappointed баща ти е много жесток,отиваш в такъв хубав град,а дори няма да имаш време да натопиш крака в морето. Възмутен съм :)
шУс!
notexist
новините: "семейство ала бала,куче дрън дрън..на морето е евтино,дори със скромен бюджет можете да починете за седмица" аз: беее можем да починем и за по малко!
Георги Динков
gogata2427
@R3sp3k7 @pisio Настройвам нета на тела шот с него ше ви пиша кат ида на море или балкан , още не съм избрал :D
Иван Попов
johnniepop
За два дни на море - от Варна до Крапец и обратно - голяма си е разхдоката. Но нямаше по-хубав плаж от Паша Дере - кристална вода!
Никита Никитов
nikitov
Доста съм изморен тая вечер, а утре ме чака тежък ден и.... да :D.. Та от мен приятни и розови сънища.
The Bot
bot23
[ff123] [libertybell] Кратка ваканция на Егейско море http://tinyurl.com/lkkejl
шУс!
notexist
@alish малко изморена, но иначе добре :) ами тиии?
Страница: 58 59 60 61 62

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата