Търсене на постове: море

Георги Динков
gogata2427
@lam3r4370 @BUSTTER Просто ми трябва нещо , с което ше бъда онлайн дори и на морето :D
Теодор Георгиев
tedo92
От бая време не бях сядал да рисувам. Сега като няма какво да правя и с кого да изляза (всички на мореее), най-накрая седнах да свърша и тази приятна работа :)
Гергана
1251106608668016.jpg Geri
Върнах се!морето беше супер мокро и приветливо-хванах идеалните дни за плажа
Snoopy
blacksnoopy
@muiiio имам work и трябва си приготвям багаж за морето
Snoopy
blacksnoopy
Супееер. Досета пих, а имам да си оправям багаж, техника, да монтирам едно видео и да обработя едни снимки до 5 30, когато отивам на морето
Веселин
blendaz
Ставам ... ся ще гледам ТВ, но сигурно ще заспа ... изморен съм - пък и утре ще ходя на плаж от рано, рано утро :D -> да се пекам XD
meho
wow доста съм изморен....
Snoopy
blacksnoopy
Време е за последни бири в парка преди да тръгна за морето
Snoopy
blacksnoopy
След 13 часа отивам на море :D
Георги Динков
gogata2427
Изненадващо добре се чувствам след тренировката , не ме боли почти нищо :D , а пък и ми е изморено , което е доста добре :D , само след малко тряя се изкъпя..:D
Мартин Маринов
podmatrix
@Yalamov на море съм и на лаптопа не ми е особено комфортно...
Petya
Principessa
Пак спестявал бай ти Петко, че да ходи на море. Всеки ден си правил сметки, спрял ракийка и мезе. Тикал левчета и марки под дюшечето си той. xaxaxaxaxaxaxa
Костадин Костов
hippers
В крайна сметка ще ходя на море. Утре тръгваме...
Мартин Маринов
podmatrix
@Method-X по морето :( А ся съм в Айтос и до сега се занимавах да оправям бъгавия нет на братовчедката
Страница: 59 60 61 62 63

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата