blacksnoopy
E с това да обикалям моренца и планини ще ми е добре
miStalE
хаха то не е ли да отидеш на море и да си носиш от къщи цели домати, пиле с ориз, препечени сандвичи и вилици xD и да седнеш отгоре на панела и да си хапваш xD
FeelTheFear
Gem, Alexmall, Denyo and Sensei - Okaay <-- Okay представи си ме така, на брега на морето с бира в ръка, налеййй на мен и брат ми по еднааа, лятно време на купо
hippers
Чудя се дали да ходя на море пак тая година... Като че ли нямам голямо желание, ама ще видим - има си още време.
spassovm
Елате с мен на едно уникално пътешествие в Средиземно море, през Босфора, Истанбул, Атина, Неапол...
axel
Тоя път ще откажа да отида на море ако не ми осигурят нет по минимум 2 часа на ден без прекъсване + допълнително. Това са ми условията! D:
Dr1nata
Представи си ме така: на брега на морето с бира в ръка