leonartis
От Нови сад дотук нито един хотел по пътя. Накрая казвам морен "Лека нощ" от PBG в Суботица. Излязох в 17 от редакцията, но се измъкнах от бурята на косъм.
miStalE
хееее хееее хееее еееее ууу искам на мореее xD
SaTaSi
Ходи ми се вече на поход ... айде да свършва тая сесия. Искам да подложа на тест себе си отново. Искам стихиите да се блъскат в измореното ми тяло ....
venom
Мисля да си лягам, че ми се доспа. А съм и доста изморен. Лека
Snooby
Вииинаги когато съм уморен си казвам "ок, ще полегна за половин час някъде, най-много един" и после спа 2 часа и половина. Damn it!
Joshua1985
Следва: Скара, бира, плаж, море... Епизод:2 , Сезон: 24-ти