ladyjoana
сдухано ми е.. изморено ми е.. боли ме гърлото..лошо ми е... стига съм се оплаквала ще си пусна някой филм..
katyanedeva
тая смяна на часа не ми действа добре, цял ден ми е уморено, а вечерта не мога да заспя... кофтииии....
blacksnoopy
Толкова съм изморен, че май ще си легна в 11:40. Това не се е случвало от ехеее..
Qlamoff
Абе банките работят ли през уикенда? Че парите ги няма още... но утре ще са пристигнали сигурно... Айде лека аз лягам, че съм изморен... @randex пиши към обяд
sandprince
а некви резаци проповядват ислям в няква община на българчета, море кат ги подпукам с двуцвеката жив резак нема да остане.