Търсене на постове: море

The Bot
bot23
[bgblogs] Ще работя здраво, за да пратя на почивка на море държавните чиновници! (via Блогът на Делян Делчев) http://tinyurl.com/cmrmfv
oXteR
@Snooby и аз искам така, но да е по морето !
Йоана Николова
ladyjoana
сдухано ми е.. изморено ми е.. боли ме гърлото..лошо ми е... стига съм се оплаквала ще си пусна някой филм..
katya
katyanedeva
тая смяна на часа не ми действа добре, цял ден ми е уморено, а вечерта не мога да заспя... кофтииии....
Ники
_sunshine_
голямо изтрещяване беше днес! лиготията налиготиите! от толкова простотия сега съм супер изморена.... искам пак!!!!! :D:D:D
Леприкон
ZzZaPyr
@A123 бе ква София ;) Иди някъде на планина, на моренце, да починеш ;)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Пф ебаси съня му ударих от вчера в 5 следобед до преди 33 мин и продължава да ми се спи ... явно телцето ми е изморено :)
The Bot
bot23
[bgblogs] Уморени кофи (via velqn) http://tinyurl.com/d66ag3
Snoopy
blacksnoopy
Толкова съм изморен, че май ще си легна в 11:40. Това не се е случвало от ехеее..
Йордан
Qlamoff
Абе банките работят ли през уикенда? Че парите ги няма още... но утре ще са пристигнали сигурно... Айде лека аз лягам, че съм изморен... @randex пиши към обяд
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Нещо съм изморена май ще ходя да подремна малко .... А и съня е полезен за емоционалното ми състояние , което в леко в криза последните дни :)
Denis Zhekov
Snooby
Днес имам някой идейки, но ми е супер уморено за да ги реализирам. Трябва да се наспа :(
Иван Савков
sandprince
@FeelTheFear море жив даскал няма да остане в тва даскало...
Иван Савков
sandprince
а некви резаци проповядват ислям в няква община на българчета, море кат ги подпукам с двуцвеката жив резак нема да остане.
oXteR
Върнах се от състезание и съм страшно уморен. След малко си лягам :D
Страница: 80 81 82 83 84

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата