TykTam
Разговори и SMS за 1 стотинка в мрежата на FROG Mobile
sKru4
Свалям Debian testing. Ако нещо ми се направи (мрежата, например), хвърлям ези-тура между OpenSUSE и Windows
Domsdey
@Method-X не те разбрах? Аз си го обяснявам с 'малоумни юзъри на социалната мрежа'.
Kraff
Добро утро! Що-годе го наспахме (8 часа). Сега да поразтъпчем малко кокалите и да видим какво ново има в мрежата. Амин!
blacksnoopy
През първата половина на годината международният трафик в мрежата е нараснал със 79% спрямо същия период на 2008-а
stylius
Като ви налегне творческа криза, що да не краднете някоя идея от популярна социална мрежа? Ама хубаво да я окрадете? За справка, менюто вляво. Да ви е познато?
http://www.myastrodata.com/