Търсене на постове: мрежа

TykTam
Разговори и SMS за 1 стотинка в мрежата на FROG Mobile
Калоян Стоянов
sKru4
Свалям Debian testing. Ако нещо ми се направи (мрежата, например), хвърлям ези-тура между OpenSUSE и Windows
Валентин Славов
Domsdey
@Method-X не те разбрах? Аз си го обяснявам с 'малоумни юзъри на социалната мрежа'.
boqnrusev
1254378691613549.jpg skarabei
Разбиха световна педофилска мрежа с клон и в България http://is.gd/3PONZ (чрез @svejo)
http://is.gd/3POO3
Стоян Костадинов
Kraff
Добро утро! Що-годе го наспахме (8 часа). Сега да поразтъпчем малко кокалите и да видим какво ново има в мрежата. Амин!
Snoopy
blacksnoopy
През първата половина на годината международният трафик в мрежата е нараснал със 79% спрямо същия период на 2008-а
Стоян Костадинов
Kraff
@lpetrov имам IP/MAC адресите на около 50 човека от мрежата. Набързо си избирам "жертва" от списъка, сменям си мак адреса в рутера, след това и края на IP-то...
Преслав Панайотов
pisio
@ReXTaN @Forsi @Xperten кода е излезнала ? Може ли мрежа ала бала ? @Xpert-en- подкарали я през емулатор ?
Мирослав Петров
miro91
@pisio имам ундърграунд 2 и мост уонтед. мисля че ъндърграунд ще можеш да подкараш и може да се играе в мрежа.
Преслав Панайотов
pisio
@Ourz @miro91 хайде да играем на някоя нфс, която може да се подкара на емулатор за windows в мрежа ? Навити ли сте ? Не че мога да играя , ама. .....
Стилиян Стефанов
stylius
Като ви налегне творческа криза, що да не краднете някоя идея от популярна социална мрежа? Ама хубаво да я окрадете? За справка, менюто вляво. Да ви е познато?
http://www.myastrodata.com/
Мирослав Петров
miro91
@stefcho когато човек скача на мрежата и я отиграе с 2 ръце и някой му я пипне е бъркана. това е правилото, ако скочи с 1 ръка разпределителя и му я бутнат не е
Мирослав Петров
miro91
@stefcho една бъркана дадоха на жеков като топката беше спорна. и един път като жеков дигаше и му я бръкнаха и мрежа имаше дори съдията нищо не свири
Мирослав Петров
miro91
@stefcho имаше 2 точки не ги отсъдиха правилно. за последната точка имаше мрежа ама
Свилен Попов
svil4ok
@yuliyan не съм попадал на американският формат, но може да поровя из мрежата да видя там как се опитват да ни излъжат
Страница: 23 24 25 26 27

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата