Търсене на постове: мрежа

Владимир Комаров
Bg-astrology
Първи стъпки за превръщане на сайта в астро-ориентирана социална мрежа (2010-2011)
Владимир Комаров
Hamaelleon
Първи стъпки за превръщане на сайта в астро-ориентирана социална мрежа (2010-2011)
Ruslan Trad
Sham
@unleashed познавам много такива...и са силни единствено тук -в мрежата
Леприкон
ZzZaPyr
Mtel да вземат да си оправят сайта: "Номерът, до който искате да изпратите SMS, е пренесен (не е от мрежата на М-Тел)."
Георги Динков
gogata2427
@Ourz Хм , яко , или се е бъгнала мрежата или твоя приятел ще му изпадат зъбите кат' си виде сметката... :D
Our
Ourz
Айде стига бе ... има й нещо на мрежата на МТел... получих един и същ SMS вече 35-ти път ... а, 36-ти вече xD 0.о Тва е супер досадно ..
Snoopy
blacksnoopy
@Earth Хубава таблица. Днес како гледах едно соларно зарядно за gsm телефони (35 лв), се чудих колко ли замарсява едво зареждане на телефона в ел.мрежа
http://earth.edno23.com/view/post:303804
AM
1249733424693321.jpg Mishef
Руски хакери атакуваха мрежата заради 1 блогър (via @TechJump!)
http://svejo.net/home/link_summary/351749-Ruski-hakeri-atak...ogur
Пламен Хараламбиев
zico
@angelovarna даам, поправих грешката. А мястото от където се логва въпросният човек го бях пробвал преди и моята мрежа не се ловеше. Явно са се променили нещата
Блогът за уебмастъри
DevStorming
Хакнаха социалната мрежа Twitter (07.08.2009)
http://www.devstorming.com/?p=1199
Георги Динков
gogata2427
@kakvomislish бТк е идеален за Wi-Fi доставки , но нещо започва да бави кат' свържеш повечко компютри във кабелна мрежа... :D
Бахар Мустафа
axeny
TattoMedia Кефят :) - Човекът уж ме проверява дали съм достоен да бъда приет в мрежата им, а аз му говоря за България :)
http://tattomedia.com/
Denis Zhekov
Snooby
Ядосвам се! Някой знае ли лисен начин да огранича достъпа до интернет на един компютър от домашната ми мрежа с рутер? Целия ми нет отива за глупоти :@
Denis Zhekov
Snooby
10 минутен разговор в мрежата на Globul с iPhone ти струва 3.20 лв. WTF?!? Не мерси!
Denis Zhekov
Snooby
Цена за разговори към мрежата на GLOBUL след изчерпване на включените минути: 0,32 лв. Това обаче все още е обезпокояващо, при такава висока месечна такса.
Страница: 25 26 27 28 29

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата