DevStorming
Пуснаха „пенсионерска“ социална мрежа (10.09.2009)
http://www.devstorming.com/?p=1306
svil4ok
Пуснаха "пенсионерска" социална мрежа
http://www.verdurez.com/
joronedelchev
Чета из мрежата, че Станишев се изходил на събор в Жабокрек. Олекнало му. Близо 2000 червени бабички му ръкопляскали.
antubis
Започвам да майсторя мрежата на прозореца, за да не излиза котарака.