Търсене на постове: мрежа

Блогът за уебмастъри
DevStorming
Пуснаха „пенсионерска“ социална мрежа (10.09.2009)
http://www.devstorming.com/?p=1306
Преслав Панайотов
pisio
@Soul4o в повечето случай и аз съм така ( 90 % речи кажи) , но явно нямам интонация на писането и всяка моя дума по емаил или соц. мрежа се възприема като ...
Радослав
Soul4o
@miro91 хах :D Нали за това е СОциална мрежа, не Асоциална мрежа ( poke @pisio )
Свилен Попов
1252401938864355.jpg svil4ok
Пуснаха "пенсионерска" социална мрежа
http://www.verdurez.com/
Snoopy
blacksnoopy
@720N43V То трябва да има и WiFi мрежа :)
Огнян
kregma
@joronedelchev и по всичко личи , че повечето хора не разглеждат last.fm като социална мрежа въпреки масовото му използване :>
Йордан Яламов
Yalamov
@semprom Ами да има забрана за цялата БТК мрежа- респективно, БАН!
Йордан Яламов
Yalamov
@miro91 не съм баннат бе, направих си нова регистрация... просто цялата БТк мрежа е банната.
Георги Динков
gogata2427
@muiiio Т'фа е много лошо да си зависим от мрежата , мен ме ваща носталгия ако два дена не влезна във сайт :D:D
The Bot
bot23
[ff123] [miralyub] Внимавайте с имиджа в мрежата! http://tinyurl.com/nawz6z
Георги Динков
gogata2427
Vivatel нещо имат проблем със wap мрежата :D
Ruslan Trad
Sham
Продължавам да изграждам мрежата си от контакти:) Сега се запознах с кореспондента на BBC Arabic за Балканите. Чудничко!
Георги Неделчев
joronedelchev
Чета из мрежата, че Станишев се изходил на събор в Жабокрек. Олекнало му. Близо 2000 червени бабички му ръкопляскали.
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Започвам да майсторя мрежата на прозореца, за да не излиза котарака.
Георги Динков
1250764639892066.jpg gogata2427
Какво търсят най-често децата в мрежата
http://www.kaldata.com/comments.php?catid=3&id=48651
Страница: 24 25 26 27 28

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата