Търсене на постове: мрежа

Свилен Попов
svil4ok
@stylius дам има проблема с него :) и в моя блог прави проблеми, а и само при мене, доста хора писаха в мрежата за проблема. btw добър сайт :)
---------
NetCutter
Мразя BuddyPress!Мразя BuddyPress!Мразя BuddyPress! На кой идиот му е скимнало да ползва Wordpress за социална мрежа и на кой идиот му е скимнало да го ползва!
Стефан Митев
Rx-Ende
Оркестър "Трите Пияни Синигерчета" поздравява цялата микроблог мрежа с песента "Кой открадна ми винОто у тая летна нощ"!
Progressive
smac-one
@Intel , File > И махаш отметката на "Work offline / работа извън мрежата"
Еконт Експрес
econt
Еконт Експрес търси франчайзери за Лондон за разширяване на мрежата си офиси в UK. Детайли на обявата можете да намерите на сайта на Еконт или в този линк
http://www.facebook.com/note.php?note_id=99967621418
Юлиян
yuliyan
Кажете ся тфа ако не е нагласост - оставил съм отключен рутера, да може ако някой хване да ползва аванта, и някаф си нахални ми флъдва цялата мрежа
Калоян Стоянов
sKru4
@stylius Говорех за някаква разлика между НБис клиентите през мрежата на Нетуъркс и тези, които не са.
Стилиян Стефанов
stylius
@sKru4 Ами имаш достъп до тези на Нетуоркс + още един сървър. Но не, част от клиентите са през мрежата на Нетуоркс, други са си от мрежата на НБис.
Калоян Стоянов
sKru4
@stylius Мислех, че изцяло ползват мрежата на Нетуъркс. А фри сървъри и разни други такива локални глезотийки?
Стилиян Стефанов
stylius
@sKru4 По-високи са им скоростите за същите пари и обслужването им е по-бързо, понеже нямат толкова много клиент. Минуси - на места ползват мрежата на Нетуоркс.
Георги Матеев
georgimateev
@NetCutter да... на т'ва положение трябваше да им скъса мрежата аз плачем всяка нощ в мокри сънища ми дават такива топки, а той да я спира :( :( :( БОЙ БЕ!
НДСВ
NDSV
Меглена Кунева засяга либерализацията на пазарите (енергетика, роуминг). Отделянето на собствеността на електропреносната мрежа от доставчика е важна!
Георги Матеев
georgimateev
Директните съобщения развалят социалните мрежи, аз ви казвам. Ако ще правите социална мрежа - без директни!!! :D
Маруш "Луци" Денчев
antubis
@blacksnoopy - Сигурно има, ама защо няма в мрежа на Eventim, Ticketpro ... как да стигна до националния в това 24/7 задръстване.
Страница: 27 28 29 30 31

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата