Търсене на постове: мрежа

доц. д-р Любима Йорданова
Jordanova
Пуснах няколко информационни материала за Лисабонския договор за повече инфо за българските граждани в социалната мрежа "Свежо".
http://forums.ec.europa.eu/debateeurope/viewforum.php?f=125
Snoopy
blacksnoopy
Добре че у нас има wireless мрежа да си кача песните от pc-то на лаптопа
Our
Ourz
@Sitoele Завладяваме мрежата.. малко по малко :P
nacholibre
@Nick вържете се приятели в мрежа, няма по-голям кеф.
Виктор
human
@sandprince бивш, защото му баннаха цялата мрежа заради някой друг...
http://sandprince.edno23.com/view/post:289388
The Bot
bot23
[ff123] [julia13] ИНТЕРНЕТ ЗАВИСИМОСТТА ИЛИ ПРИСТРАСТЯВАНЕТО КЪМ ГЛОБАЛНАТА МРЕЖА И ЕЛЕКТРОННИТЕ ИГРИ. http://tinyurl.com/l5he6q
Димитър
fcolor
Стоян и Станислав инсталират Domain controller и доизграждат мрежата ни.
The Bot
bot23
[bgblogs] Twitter като мрежа за социален буукмарк http://tinyurl.com/le6z42
Свилен Попов
svil4ok
@ZzZaPyr някъде из мрежата, четох от какво се приготвя :) някакви буболечки (или нещо такова)
Свилен Попов
svil4ok
@sandprince епа аз къде съм блял :P тцтцтц... пак да прочета в мрежата за тази промяна :)
Любомир Петров
lpetrov
@nofearinc same here, просто този семестър записах 3хМрежи за да се измъкна от математиката и на едната мрежа 3ка, на другата надявам се повече..елсе 6:)
Димитър
fcolor
Станимир Димитров в студито на "Микрофон и мишка" за рекламната мрежа на Fcolor.bg > "Съдружник".
Радослав
Soul4o
най-мразя като преинсталирам M$ Боза... после да му търся драйвери и да му правя мрежата... а да, и да инсталирам програми...
Алекс
365miga
аз и мрежата. нов в един необятен свят :)
http://365miga.blogspot.com/2009/06/blog-post_23.html
Страница: 26 27 28 29 30

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата