Jordanova
Пуснах няколко информационни материала за Лисабонския договор за повече инфо за българските граждани в социалната мрежа "Свежо".
http://forums.ec.europa.eu/debateeurope/viewforum.php?f=125
blacksnoopy
Добре че у нас има wireless мрежа да си кача песните от pc-то на лаптопа
fcolor
Стоян и Станислав инсталират Domain controller и доизграждат мрежата ни.
fcolor
Станимир Димитров в студито на "Микрофон и мишка" за рекламната мрежа на Fcolor.bg > "Съдружник".
Soul4o
най-мразя като преинсталирам M$ Боза... после да му търся драйвери и да му правя мрежата... а да, и да инсталирам програми...